Як зробити гарний шрифт в Інстаграм?

Зробити це дуже просто і ви зараз самі в цьому переконаєтеся!

Для зміни шрифту в Інстаграм є кілька варіантів дій:

 • Спеціальні сайти
 • Додатки
 • Юнікод

Варіант №1: Як поміняти шрифт за допомогою сайтів

Почнемо наше знайомство з сайту Textygram (сайт російський). Перевага цього сервісу в тому, що він не вимагає встановлення або реєстрації. У графі «Введіть свій текст» напишіть все, що побажаєте. Далі ви побачите ваш текст, написаний різними шрифтами. Справа є повзунок, який дозволить вам побачити весь список шрифтів. Вибирайте відповідний варіант і просто скопіюйте його.

Скопійований фрагмент тексту зберігається в буфері обміну. Тепер залишається тільки вставити його в профіль вашого облікового запису. Для цього треба зайти в ваш аккаунт в Інстаграм через комп’ютер і натисніть «Редагувати профіль». Далі просто натисніть «Вставити» в будь-яке поле і «Зберегти».

У майданчики Textygram існує багато аналогів. До них відносяться:

 • lingojam.com (cервис підтримує як англійську мову, так і кирилицю);
 • textgenerator.ru;
 • sprezzkeyboard.com;
 • megacooltext.com.

Варіант №2: Як змінити шрифт в Інстаграм за допомогою додатків

Для тих, хто вважає за краще все робити через телефон, досить знати які програми скачати, щоб оновити Arial на інший шрифт в профілі. Таких додатків предостатньо як в Apple Store, так і в Google Play.

Додатки для iOS
Найпоширеніший додаток для iOS — Fonts & Text Emoji for Instagram. Додаток — безкоштовний, за винятком деяких шрифтів. Тут точно є з чого вибрати!

Інструкція по застосуванню:

 • Скачайте додаток на iPhone або iPad і відкрийте його.
 • Скопіюйте або напишіть потрібний текст для перетворення в різні шрифти.
 • Виберіть підходящий варіант і скопіюйте його.
 • Вставте його в профіль Інстаграма.

Ще одиг популярний додаток для «яблучників» — Better Fonts. Додаток працює без реклами, в бібліотеці понад 115 шрифтів на вибір, але деякі шрифти — платні.

Додатки для Android
Не оминули розробники додатків зі шрифтами і користувачів Android. Таких додатків в Google Play — віз і маленький візочок. Достатньо написати в пошуковому рядку «fonts for instagram» в Google Play і ви побачите великий список всіляких сервісів.

Найбільш популярні: Fontify, Cool Fonts for Instagram і Font for Instagram.

Всі перераховані програми працюють за схожою схемою: «Напишіть текст» ⇒ «Скопіюйте» ⇒ «Вставте» або «Виберіть шрифт» ⇒ «Напишіть текст» ⇒ «Скопіюйте» ⇒ «Вставте».

Варіант №3: Юнікод — всьому голова

Для тих, хто не любить возитися з додатками, варто ознайомитися з найбільшою бібліотекою шрифтів і символів — Юнікод. Від англ. Unicode — стандарт кодування символів, що дозволяє представити знаки майже всіх письмових мов: від грецького алфавіту до арабської в’язі.

Єдиний «мінус» використання цієї бібліотеки в тому, що доводиться копіювати кожну букву по черзі. Щоб прискорити роботу, шукайте символи в конкретній категорії: шахи, стрілки, карти, значки валют або емоджі.

У нас на сайті є окрема стаття з підбіркою з 300+ символів для соц. мереж, розбитих на категорії.

Де можна застосовувати ці шрифти

В принципі, будь-де в інтернеті. Так як в цій статті ми говорили про Інстаграм, то тут красиві шрифти можна додати в профіль в Інстаграмі, в Сторіс, а також використовувати їх для оформлення архівів в папках сторіз. Насправді, додати будь-який текст, використовуючи нестандартний шрифт, простіше простого. Досить скопіювати потрібний варіант з онлайн-сервісу або програми і скористатися функцією «Вставити». Тому «грайтеся зі шрифтами» собі на втіху!

Leave a Reply

Your email address will not be published.