Beef&Pizza

Стейкхаус твого міста

«Стейк хаус Beef & Pizza» — це правильне м’ясо, справжні стейки, чесна кухня та позитивні емоції. Для наших стейків ми використовуємо екологічно чисте м’ясо. Усі м’ясні страви із меню Beef & Pizza готуються у іспанській печі — Хоспер, на деревному вугіллі. А бокал справжнього крафтового пива чудово доповнить смак улюбленого шашлика або стейка. У нас комфортно і престижно, в той же час, демократично і смачно. А ще у «Стейк хаус Beef & Pizza» безкоштовна доставка всього меню.

Client: Beef&Pizza
Date: October 23, 2018
Services: Website, Дизайн, Мобільна верстка

Бриф

Простий, зручний та комфортний для користувачів сайт.

Стейкхаус Beef&Pizza заклад унікальної та смачної кухні, які завжди прагнуть до розвитку та маштабування власного бізнесу. Сайт, яикй буде сфокусований на комфортне та швидше замовлення їжі на доставку — це одне із головних завдань брифу.

Виконання

Як сформувати меню, яке буде зручним для користувача?

Який варіант буде найзручнішим для користувача, фото з меню, чи текстовий перелік, що стане ідентичним до звичайного меню. Онлайн-замовлення їжі має бути зручним та швидким. Не потрібно навантажувати користувача додатковими вікнами та інтерфейсами. Також не нав’язлива кнопка додзвону, що дозволить зателефонувати напряму в заклад для замовлення, або іншим питанням.

078
077
076

Результат

Інтерфейс, що спрямований на мобільні пристрої, та швидким завантаженням робочого вікна.

В цьому сайті, ми вдійшли в сторону мобільної зручності та розробки під смартфон. З кожним днем цифра мобільних користувачів тільки зростає, на це і розрахований сайт стейкхаусу. Тільки важлива та потрібна іфнормація, зручне меню та швидке замовлення в мінімальну кількість кроків. Такий результат для нового сайту стейкхасу Beef&Pizza.

“Роботою задоволені в повному обсязі. Протермінували сайт на тиждень, але постійна підтримка та вдосконалення дозволяють закрити на терміни очі”

53719236_2275863025990345_32204051332464640_n
Віталій Володимирович Директор

Leave a Reply

Your email address will not be published.