Руслан Гаврилюк

Сайт-портфоліо для неперевершенного майстра

Thrusting Sab Than headlong from the platform, I drew Dejah Thoris to my side. Behind the throne was a narrow doorway and in this Than Kosis now stood facing me, with drawn long-sword. In an instant we were engaged, and I found no mean antagonist.

Client: Руслан Гаврилюк
Date: September 1, 2017
Services: Веб-дизайн, просування, фірмовий стиль

Завдання

Розробка якісного сайту-портфоліо талановитого фотографа, який найкраще покаже усі роботи майста.

Завдання полягало в створенні зручного для користувачів та адміністратора сайту, який як найкраще покаже портфоліо робіт фотографа Руслана Гаврилюка. Основний фокус був спрямований на графічну складову сайту, графічне та текстове офрмлення. Також потрібно було розробити зручний функціонал для перегляду фотографій на сайті, який дозволить щручно та без перешкод гортати серії фото.

Процес

«В процесі роботи ніхто не очікував, що найбільше часу буде приділено шрифтам та відступам між різного роду графічними елементами.»

В розробці даного сайту веб-дизайнер зустрівся з проблемою як найкраще передати згідно бажань Руслана, усю картину сайту. Руслан Гаврилюк як справжній майстер своєї справи більшість часу приділив текстовому оформленю, а саме шрифтам та відступам між елементами. Доводилось виміряти відстань між елементами меню, кольоровій стилістиці та вигляду серії фото. Відстань та відображення фото мали велике значення у побудові кожної серії.

096
095
094

Результат

По закінченю усіх робіт команда Rednex почула схвальні відгуки не тільки від самого майстра, але і від оточення.

Руслан Гаврилюк вражає своєю оригінальністю та поглядом митця. Вперше сайт був не просто побудований на функціональних побажаннях клієнта, а основний акцент змістився в сторону графічної побудови цілісної картини.

“Вдячний команді Rednex за злагоджену роботу та майстерне виконання мого сайту-портфоліо. Рекомендую усім!”

57085339_2119460131455595_954886846125441024_n
Руслан Гаврилюк Професійний фотограф

Leave a Reply

Your email address will not be published.